1

1

Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 24-25/10/2015



ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΑΓΩΝΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

KY 25-10-2015
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ
14.00
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3-0
KY 25-10-2015
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
19.00
Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
3-1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

KY 25-10-2015
ΙΤΕΑΣ
13.00
Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ
0-3
KY 25-10-2015
Ν. ΙΩΝΙΑΣ
18.00
Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ
3-1
KY 25-10-2015
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
21.00
Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΓ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ
1-3
ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΣΑ 24-10-2015
14ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.
17.00
ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ  – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
2-3
KY 25-10-2015
ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17.00
Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ. – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
3-0
KY 25-10-2015
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19.00
Ε.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
3-0
KY 25-10-2015
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17.00
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
0-3
ΕΦΗΒΩΝ

ΣΑ 24-10-2015
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
12.00
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ
3-0
ΣΑ 24-10-2015
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ
19.00
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Α.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ
2-3
ΣΑ 24-10-2015
ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
20.00
Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
0-3

ΕΘΝΙΚΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής Ανδρεάδης Ιωάννης και ο συνεργάτης του Σταθόπουλος Βαγγέλης  καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε  συγκεντρωτική προπόνηση, το διήμερο 26-28/10/2015  στο  Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Ιωνίας Βόλου.

Ευφροσύνη Αλεξάκου (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Έλενα Καρακάση (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Στυλιανή Τσιάκουλα (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ασημίνα Νικολογιάννη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Κατερίνα Βλάχου (ΑΟ Αιγάλεω)

Ελένη – Ελπίδα Μιλεντίγιεβιτς (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Λυδία - Ευαγγελία Καστάνου (ΑΟ Παναθηναικός)

Αριστέα Τοντάϊ (ΑΕΚ Αθηνών)

Ζωή Φάκη (ΓΣ Πανιώνιος)

Γεωργία Τσελέπη (ΓΣ Ηρακλής Κηφισιάς)

Αναστασία Γουγούση (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)

Άννα-Λαμπρινή Πήττα (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)

Βασιλική Διάλλα (Ε.Α.Λάρισας)

Παναγιώτα Καλαγασίδη (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)

Παναγιώτα Ξανθοπούλου (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)

Αικατερίνη Παπάζογλου (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)

Άλκηστις Καραφουλίδου (ΑΣ Μακεδόνες Αξιού)

Μαρία-Αικατερίνη Ξανθοπούλου (Α.Ε.Σ.Μ Μυγδονιακός)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

26/10/2015: 20.30-22.00

27/10/2015: 09.30-11.00 & 11.00-12.30

27/10/2015: 19.00-21.00

28/10/2015: 09.00-10.30 & 10.30-12.00

Τα αποτελέσματα στην Α2 Γυναικών

Πέμπτη, 22 Οκτωβρίου 2015

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24-25/10/2015



ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΑΓΩΝΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
KY 25-10-2015
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ
14.00
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
KY 25-10-2015
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
19.00
Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
KY 25-10-2015
ΙΤΕΑΣ
13.00
Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ
KY 25-10-2015
Ν. ΙΩΝΙΑΣ
18.00
Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ
KY 25-10-2015
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
21.00
Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΣΑ 24-10-2015
14ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.
17.00
ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ  – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
KY 25-10-2015
ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17.00
Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ. – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
KY 25-10-2015
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19.00
Ε.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
KY 25-10-2015
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17.00
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΕΦΗΒΩΝ
ΣΑ 24-10-2015
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
12.00
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ
ΣΑ 24-10-2015
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ
19.00
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Α.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑ 24-10-2015
ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
20.00
Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 17-18/10/2015



ΝΕΑΝΙΔΩΝ

KY 18-10-2015
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19.00
Ε.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
3-0
KY 18-10-2015
14Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.
14.00
ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ – ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.
3-0
KY 18-10-2015
ΙΤΕΑΣ
16.00
Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
3-1
ΤΕ 21-10-2015
ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
20.30
Γ.Σ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡ.
3-0
ΕΦΗΒΩΝ

KY 18-10-2015
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ
17.00
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Σ.Π.Α.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3-2
KY 18-10-2015
ΑΛΚΑΖΑΡ
14.00
Α.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
 1-3
KY 18-10-2015
ΔΙΣΤΟΜΟΥ
12.30
Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ
0-3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΑ 17-10-2015
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
14.00
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
3-0