1

1

Παρασκευή, 16 Μαρτίου 2018

ΠΑΙΔΩΝ 2017-2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΠΕΚΕΛ
αγωνιστικής περιόδου 2017-2018
Α &Β ΓΥΡΟΣ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ




1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 10-12-2017
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ
18.00
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ
3-0
ΚΥΡ. 10-12-2017
ΑΛΚΑΖΑΡ
19.00
Ε.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
3-0



2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 7-1-2018
ΑΓΙΑΣ
16.00
Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
0-3
ΚΥΡ. 7-1-2018
ΑΛΚΑΖΑΡ
15.00
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ
2-3



3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 21-1-2018
ΑΓΙΑΣ
16.00
Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ
1-3
ΚΥΡ. 21-1-2018
ΑΛΚΑΖΑΡ
13.00
Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
3-1



4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 4-2-2018
ΑΛΚΑΖΑΡ
13.00
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
0-3
ΚΥΡ. 4-2-2018
ΑΓΙΑΣ
16.00
Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ
0-3



5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 25-2-2018
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ
14.00
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
3-0
ΚΥΡ. 25-2-2018
ΑΛΚΑΖΑΡ
17.00
Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ
3-0



6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 11-3-2018
ΑΛΚΑΖΑΡ
13.00
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
3-1
ΚΥΡ. 11-3-2018
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ
12.00
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΝ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1. Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ 15-3 15

2. Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ 13-3 12

3. Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 8-14 7

4. Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 2-18 0





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΠΕΚΕΛ
αγωνιστικής περιόδου 2017-2018
Α &Β ΓΥΡΟΣ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ




1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 10-12-2017
ΔΙΣΤΟΜΟΥ
14.00
Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ
1-3
ΚΥΡ. 10-12-2017
Ε.Α.Κ. ΤΡΙΚ.
19.00
ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – Σ.Π.Α ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3-2



2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 7-1-2018
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
15.00
Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
3-2
ΚΥΡ. 7-1-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
14.00
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ
3-0



3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 21-1-2018
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
18.00
Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ
3-2
ΚΥΡ. 21-1-2018
ΔΙΣΤΟΜΟΥ
15.00
Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ - ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ
3-1



4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 4-2-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
14.00
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
3-1
ΚΥΡ. 4-2-2018
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
13.00
Σ.Π.Α ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ
0-3



5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 25-2-2018
ΔΙΣΤΟΜΟΥ
15.00
Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ – Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3-0αα
ΚΥΡ. 25-2-2018
Ε.Α.Κ. ΤΡΙΚ.
15.00
ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ
0-3



6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 11-3-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
14.00
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΝ
ΣΑΒ. 10-3-2018
Ε.Α.Κ. ΤΡΙΚ.
15.00
ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
3-0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1. ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ 14-5 13

2. ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ 10-11 8

3. Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ 10-13 7

4. Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 8-13 5

8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΠΕΚΕΛ
αγωνιστικής περιόδου 2017-2018
Α &Β ΓΥΡΟΣ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ




1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 21-1-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
12.00
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ – Α.Σ. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ
3-0
ΚΥΡ. 21-1-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
14.00
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ
3-0αα



2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 4-2-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
12.00
Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ – ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ
0-3αα
ΚΥΡ. 4-2-2018
ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ
16.00
Α.Σ. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ
0-3



3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 25-2-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
12.00
Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ – Α.Σ. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ
0-3αα
ΚΥΡ. 25-2-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
14.00
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ
3-0



4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 11-3-2018
ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ
16.00
Α.Σ. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ
0-3
ΚΥΡ. 11-3-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
12.00
Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ
0-3αα



5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒ. 24-3-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
12.00
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ – Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ
3-0αα
ΣΑΒ. 24-3-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
14.00
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Α.Σ. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ




6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒ. 14-4-2018
ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ
16.00
Α.Σ. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ – Γ.Σ.ΛΑΜΙΑ
3-0αα
ΣΑΒ. 14-4-2018
Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
12.00
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1. ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ 12-0 12

2. ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ 9-3 9

3. Α.Σ. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 3-9 3

4. Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ


7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΠΕΚΕΛ
αγωνιστικής περιόδου 2017-2018
Α &Β ΓΥΡΟΣ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ




1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 21-1-2018
ΔΙΣΤΟΜΟΥ
14.00
Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.
2-3
ΚΥΡ. 21-1-2018
ΔΙΣΤΟΜΟΥ
16.00
Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΙΤΕΑΣ
3-2



2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 4-2-2018
ΙΤΕΑΣ
16.00
Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ
3-0
ΚΥΡ. 4-2-2018
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
15.00
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ. - Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
0-3



3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 25-2-2018
ΙΤΕΑΣ
16.00
Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.
3-0
ΚΥΡ. 25-2-2018
ΔΙΣΤΟΜΟΥ
13.00
Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ – Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ
3-0



4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡ. 11-3-2018
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
15.00
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ. - Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ
1-3
ΚΥΡ. 11-3-2018
ΙΤΕΑΣ
16.00
Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
3-0



5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒ. 24-3-2018
ΔΙΣΤΟΜΟΥ
14.00
Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ – Α.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΣΑΒ. 24-3-2018
ΔΙΣΤΟΜΟΥ
16.00
Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.




6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒ. 14-4-2018
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
15.30
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ. - Α.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΣΑΒ. 14-4-2018
ΔΙΣΤΟΜΟΥ
14.00
Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1. Α.Σ. ΙΤΕΑΣ 11-3 10

2. Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ 9-5 8

3. ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 5-10 4

4. Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4-11 2